Társaságunk több mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.
Legyen Ön is sikereink részese

építőgép-kezelő

munkatársunkként!

Ön az ideális jelölt, ha:

  • B és C kategóriás gépjárművezetői engedélyt szerzett
  • nehézgépkezelői szakképesítéssel rendelkezik (kék könyv megléte)
  • gépkezelő jogosítvánnyal rendelkezik (pl.: traktor alapú univerzális földmunkagépre (1111), gumikerekes kotróra (1212), hidraulikus rakodóra (4511)
  • hasonló területen már szerzett tapasztalatot

Feladatai lesznek:

  • talajfelület kialakítása
  • aknák és árkok kitermelési munkáinak elvégzése
  • rakodási és tereprendezési feladatokkal is megbízzuk
  • hidraulikus árokásó gép kezelése

Amiért érdemes jelentkeznie:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • munkáját korrekt, bejelentett bérezési csomaggal méltányoljuk
  • nyugdíjba beszámító jövedelme lesz
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathat
  • munkásszálló lehetőség
  • megbecsüljük munkavállalóinkat, mindenki fontos része sikereinknek
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kipróbálhatja vállalati sportolási lehetőségeinket

Munkavégzés helye:

  • Budapest IV. Váci út 102. vagy
  • Budapest XXII. Gyár utca 6-8.

Munkarend:

  • műszakos vagy
  • normál

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Budapest IV. Váci út 102. vagy Budapest XXII. Gyár utca 6-8.