Hungaro Építőanyag Kft.
Csatlakozz hozzánk

Építőanyag értékesítő

pozícióba!
A Hungaro Építőanyag Kft., Budapest Buda környéki régiójának meghatározó építőanyag-kereskedő vállalata Építőanyag értékesítő munkatársat keres csapatába Budakeszi központú munkavégzéssel.

Csatlakozz hozzánk, ha szeretnél egy családias, de fiatalos csapatban dolgozni hosszútávon!

Főbb feladatok, munkák:

- tüzép telep építőanyag termékpalettáinak értékesítése
- új ügyfelek felkutatása, proaktív felkeresésük; helyszíni tárgyalások
- projektekre történő építőanyag értékesítés
- rendszeres ügyfél kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

- építőanyag anyagismeret elengedhetetlen!!!!
- erős értékesítési véna
- építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat + szakmai ismeret
- agilitás, magabiztosság
- nagyfokú önállóság a munkavégzésben
- jó kommunikációs készség
- ügyfélközpontú szemléletmód

- legalább középfokú végzettség (érettségi)
- MS Office ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Tüzép telepen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- hosszútávú munkalehetőséget kínálunk
- munkáddal aktívan hozzáteszel a cég fejlődéséhez, közös sikereinkhez
- hangulatos környezetben dolgozhatsz Budakeszin
- kis létszámú (12 fő), összetartó kollektíva vár minden nap
- karrierlehetőséged nyílik az értékesítésben

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs
  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Munkavégzés helye:

2092 Budakeszi

Jelentkezéseket kizárólag a Profession oldalán keresztül fogadunk.
Jelentkezésedhez magyar nyelvű önéletrajzot csatolj!
Fontos!
A munkavégzés helye Budakeszi, de az interjúk Budapesten, Zuglóban zajlanak!
Az interjú pontos helyszínéről és idejéről kapcsolatfelvétel esetén tájékoztatjuk a jelentkezőket.