SDesign Electric Kft.
Bővülő csapatunkba

Építményvillamossági tervező

munkatársat keresünk.
Dinamikusan fejlődő kis csapatunkba nagy és kis projektek villamos tervezési feladatainak elvégzéséhez keresünk villamosmérnököt/rajzoló munkatársat. Ha szeretnél dolgozni, szereted az új kihívásokat, az önálló feladatokat, jelentkezz!

Főbb feladatok, munkák:

• tervezési projektekben való részvétel, kisebb-nagyobb önálló tervezési feladatok elvégzése
• vezető tervező kollégákkal való együttműködés
• szakági tervezőkkel való kapcsolattartás, együttműködés
• folyamatos tervezői kommunikáció a megrendelőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

Ha az alábbi tulajdonságok jellemzőek rád, jelentkezz!
pályakezdő illetve kevés szakmai tapasztalattal rendelkező mérnökök jelentkezését is várjuk
• AUTOCAD programok használatában magabiztos jártasság vagy nyitottság a program használatának elsajátítására
• Msc vagy Bsc villamosmérnöki végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
• B kategóriás jogosítvány és járművezetői rutin
• teljes vagy részmunkaidő alaposság és precizitás,
• jó kommunikációs készség, megoldás orientáltság
• lojalitás
• új kihívások, újítások és folyamatos fejlődés iránti ambíciók

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Angol nyelv alapfokú ismerete
• Más cégeknél szerzett szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

Képzelj el, egy innovatív gondolkodású, fiatal tehetségekből álló lendületes csapatot, ami folyamatosan azt keresi, hogy még jobb lehessen! Ehhez Rád is szükség van! Nálunk érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló projektekben vehetsz részt, barátságos és színvonalas munkakörnyezetben. A tapasztalatod kevésbé, ám a rátermettséged annál inkább számít.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

300.000 Ft

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1136 Budapest, Balzac utca 21.

A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérlek csatold önéletrajzodat.