Multinacionális partnerünk számára keresünk

Építészmérnök supervisor

munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • Generál kivitelezési projektek irányítása, felügyelete, megszervezése
  • Az építkezés felügyelete
  • Projekt ütemezésének betartása, határidők tartása
  • Magyar és koreai mérnökökkel közös munka az irodában és a terepen, csapat koordinálása
  • Kooperációk, kapcsolattartás a kivitelezőkkel, alvállalkozókkal
  • Projektek pénzügyi felügyelete, ellenőrzése
  • Árajánlatok készítése, anyagrendelések felügyelete
  • A munkavédelmi előírások betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Építészmérnöki diploma
  • 5-10 év generál kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • 5-10 év vezetői/manageri/supervisori tapasztalat
  • Aktív angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Precizitás, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, kiemelkedő bérezés
  • Rugalmas munkavégzés
  • Nagyívű kiemelt projektben való részvétel
  • Hosszútávú munkalehetőség, egy stabil háttérrel rendelkező multinacionális cégnél
  • Munkavégzés egy dinamikus csapatban

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.