Építészmérnök/Épületüzemeltető mérnök

Bónusz

OBO Bettermann Hungary Kft.

2347 Bugyi, Alsóráda 2.

Az OBO BETTERMANN egy több mint 100 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő vállalatcsoport, mely az épületvillamossági szereléstechnika területén a világelsők közé tartozik.

A jelenleg mintegy 1300 főt foglalkoztató magyarországi OBO cégcsoport telephelye a Budapesttől 35 km-re fekvő, Bugyi nagyközség melletti ipari parkban található.

A folyamatos bővülésnek köszönhetően a mintegy 25 hektáros telephelyünk beépítettsége is növekszik, létesítményeink, iroda- és csarnoképületeink is állandó fejlesztésben, változásban vannak. Ebből adódóan változatos feladatkört, szakmai fejlődési lehetőséget, ugyanakkor kiszámítható és tervezhető életvitelhez alkalmas munkakört kínálunk.

Csapatunk bővítésére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

ÉPÍTÉSZMÉRNÖK, ÉPÜLETÜZEMELTETŐ MÉRNÖK

Feladatok:

  • részvétel építési beruházások szakmai előkészítésében, koordinálásában (tervezéstől a kivitelezésig), a beruházó felügyeletében,
  • részvétel az ingatlanállomány üzemeltetésében, korszerűsítési és fejlesztési projektek koordinálásában,
  • korszerűsítési, felújítási projektekhez koncepciótervek, költségkalkulációk készítése,
  • energiahatékony működést szolgáló megoldások, fejlesztési lehetőségek feltárása, projektek bonyolítása,
  • az épületeket dokumentáló tervállomány karbantartása, fejlesztése – 3D alapú tervnyilvántartás.

Elvárások:

  • építész- vagy építőmérnöki végzettség, a területen szerzett néhány éves tapasztalat,
  • ArchiCAD és/vagy AutoCAD felhasználói szintű ismerete,
  • tervezés, kivitelezés iránti elhivatottság, e területeken szerzett tapasztalat mindenképp előnyt jelent,
  • jó kommunikációs- és szervezőkészség.

Amit nyújtunk:

  • korrekt jövedelem-csomag, mely fix és teljesítményarányos elemekből áll,
  • éves bónusz és béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, amely évi nettó 360.000 Ft, továbbá jubileumi jutalom az eltöltött évek arányában),
  • munkába járás támogatása utazási költségtérítéssel vagy ingyenes céges buszjáratokkal a környező településekről,
  • munkavállalói ajánlási rendszerhez és céges ötletbörzéhez kapcsolódó jutalom,
  • hosszú távú, biztos munkahely, tervezhető munkaidő,
  • tanulási lehetőség, változatos és kihívásokkal teli feladatok, munkakörhöz kapcsolódó szakmai képzési lehetőségek,
  • térítésmentesen igénybe vehető egészségügyi szűrővizsgálatok,
  • rendezvények a munkavállalók és családjaik számára,
  • kedvezményes jegyvásárlási lehetőség számos, a régióban megrendezett kulturális és sporteseményre.

Munkavégzés helye: 2347 Bugyi, Alsóráda 2. (Pest megye déli része)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető

Önéletrajzát (nagyságrendi bérigény megjelölésével) a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva vagy postán küldheti el az alábbi címre: OBO Bettermann Hungary Kft., Személyzeti Osztály, 2347 Bugyi, Alsóráda 2.