Kalocsai székhelyű építőipari cég munkatársat keress

Építészmérnök / Építész pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • építész tervezői feladatok ellátása
  • műszaki dokumentumok és dokumentációk összeállítása,
  • költségvetés, mennyiségi számítások, műszaki támogatása
  • műszaki egyeztetések

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki felsőfokú végzettség, fiatal akár kezdő munkavállalót is szívesen várunk
  • ARCHICAD vagy AUTOCAD alkalmazás szintű ismerete
  • terhelhetőség, koncentrálóképesség, felelősségtudat
  • jó kommunikációs készség és empatikus személyiség
  • csapatmunkára való készség
  • megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • tervezői jogosultság, vagy többéves szakmai tapasztalat
  • tapasztalat magasépítési beruházásban való részvétel
  • B kategóriás jogosítvány
  • Terc program ismerete
  • energetikai tanúsítói jogosultság vagy tapasztalat
  • 3D-s modellezés

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • részvétel magas színvonalú nagy volumenű projektek sikerében
  • komoly tapasztalat és kapcsolat megszerzése több projekt előkészítése és lebonyolítása során
  • összekovácsolódott csapat támogatása
  • szakmai fejlődés

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kalocsa

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.