Építészmérnök

Nettó 350e - 400e Ft havi bér

Do What Work Kft.

Kiváló kapcsolattartó

1031 Budapest, Záhony utca

Biztosított eszközök
Monitor (1 db) Monitor (2 db) Desktop PC

Dinamikusan fejlődő csapatunkba építészmérnök kollégát keresünk a 3. kerületi irodánkba.
Az építészmérnök biztosítja a projekt dinamikus lebonyolítását, a költségkeretek betartatásával az alvállalkozókkal való kapcsolattartáson keresztül.

Küldetésünk:
Számunkra az építészet által vezérelt mérnöki eredmények állnak a középpontban, így egy dolgot nem szabad elfelejteni: magukat az építészeket. Ezért kényeztetjük csapatunkat professzionális munkaállomásokkal és ergonomikus munkaterekkel, hangulatos és színvonalas irodával, építkezési túrákkal, munka és jólét témájú tréningekkel, céges rendezvényekkel és számtalan fejlődési lehetőséggel.

Főbb feladatok, munkák:

  • ArchiCAD és/vagy Revit szaktudás
  • változatos és komplex feladatok - műszaki rajzolási feladatok elvégzése (MD modellen alapuló tervezés); nagy léptékű (ipari és középület) projektek generáltervezése koncepciótól kiviteli tervig
  • vázlatterv, engedélyezési és kiviteli terv dokumentációk összeállítása
  • tervfeldolgozás/modellezés felhőalapú csapatmunka
  • Design&buiId projektek mennyiség kiírása BIM szemleletben
  • hatósági és közüzemi egyeztetési folyamatok koordinálása
  • tervezésbe bevont szakági tervezük/szakértük koordinálása
  • együttműködés a cégen belüli kivitelező, helyszíni mérnök csapattal
  • a feladathoz szükséges megbeszélések előkészítése, lefolytatása, dokumentálása
  • tervek és kapcsolódó anyagok bemutatása a megrendelők felé, dokumentálásának ellenőrzése
  • a projekt pénzügyi- és határidő követelményeinek figyelése
  • a projekt lebonyolításához szükséges dokumentációk készítése, tenderek kiírása, értékelése és lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (építész- vagy építészmérnöki) műszaki végzettségű
  • angol nyelvtudású (középfok, tárgyalóképes szint)
  • ED-s tervezés és csapatmunka készség szintű ismeretével rendelkezik
  • Archicad program magas szintű ismeretével rendelkezik
  • képes önállóan- és csapatban egyaránt gondolkodni, együttműködni
  • legalább 2-3 év tapasztalattal bír és magas szinten ismeri, használja a kellő programokat
  • jártas vagy BIM szemléletű modellezésben és szakági koordinációban
  • mind a munkatársakkal, mind az ügyfelekkel egyértelműen és hatékonyan kommunikál
  • a szakmai piacon széleskörű ismereteket szerezett, ugyanakkor gyakornokok, pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • BIM szemléletű tervezés iránti érdeklődés, valamint más Autodesk mérnök programok ismerete
  • BIM36O munkakörnyezettel való tapasztalat
  • virtuális programozás (Dynamo) iránti érdeklődés, Iátványtervező és egyéb grafikai programok ismerete
  • látványtervező es egyéb grafikai programok ismerete
  • nagyberuházásokon szerzett tapasztalat vagy építőipari kivitelezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • a magyar építőipari szegmens meghatározó szereplőjéhez való bekapcsolódás
  • magas színvonalú munkák, szakmai kihívások, nemzetközi munkakörnyezet
  • nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődési lehetőség, kihívást jelentő, változatos feladatok
  • munkához megfelelő, naprakész technikai háttér
  • kreatív és innovatív, nemzetközi környezet
  • a pozíciónak megfelelő anyagi juttatás, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • önálló, kreatív és innovatív környezet a Graphisoft irodaházban, profi infrastruktúrával, remek munkatársakkal történő munkavégzés
  • Gyakornokok számára: tervezési gyakorlat igazolás (heti min. 20 óra)
  • Bérkategória: Gyakornok Full time (40 óra) - bruttó 375 000 Ft vagy (20 óra) -bruttó 225 000 Ft. Tervező építészek (munkarend – teljes munkaidő – 40 óra) - bruttó 525 000 Ft.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és portfólióját a „jelentkezem” gombra kattintva.