B&G Generál Kft. (B&G GENERÁL KFT.)
Budapesti székhelyű, épületek üzemeltetésével- és építésével foglalkozó cégcsoport keres közvetlenül az ügyvezető és a műszaki igazgató irányítása alá tartozó munkatársat.

Építész Projekt menedzser

Főbb feladatok, munkák:

  • a cég építési projektjeinek önálló irányítása
  • projektek előkészítésének irányítása
  • ajánlatok készítése
  • naprakész dokumentáció vezetése (enapló)
  • pályázati anyagok összeállítása
  • projekt fedezeti terveinek készítése és aktualizálása
  • előrehaladási jelentések készítése és adatszolgáltatás a cégvezetés felé
  • a kitűzött határidő, minőségi- és financiális célok elérésének felügyelete
  • alvállalkozók és beszállítók versenyeztetése, szerződések előkészítése
  • számlázások előkészítése, teljesítés igazolások beszerzése
  • napi kapcsolattartás a megrendelőkkel, hatóságokkal, műszaki ellenőrrel, alvállalkozókkal
  • építési munkák szervezése, felügyelete
  • a projekt szervezet operatív irányítása

Elvárások:

  • felsőfokú mérnök végzettség (építő, építész)
  • építési szakterületen szerzett tapasztalat
  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultság
  • kivitelezési munkák előkészítésében és lebonyolításában jártasság
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, MS Projekt)
  • TERC program felhasználói szintű ismerete
  • kiváló szervező és kommunikációs képesség
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • kiemelkedő probléma megoldó képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • kivitelező/fővállalkozó cégnél projektvezetőként szerzett gyakorlat
  • Műszaki Ellenőri jogosultság
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • hosszútávú, folyamatos munkaviszony egy dinamikusan fejlődő vállalkozásnál
  • szakmai előre lepési lehetőség
  • önálló, változatos feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.