Globál Sport - ahol a Sport és az Építőipar találkozik! Csatlakozz hozzánk!

Műszaki előkészítő technikus pozícióban bővítjük a stábunkat!

Munkavégzés több helyszínen: Debrecen székhelyen és Budapesti fióktelepen

Építész műszaki előkészítő

Ha Önnek fontos, hogy

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget találjon;
  • Olyan hivatása legyen, amelyet szenvedéllyel csinál, és aktív szakmai karrierje végéig biztos megélhetést hozhat;
  • Szakmai tudását és személyiségét folyamatosan fejleszthesse egy professzionális, belső oktatási csapat segítségével;
  • Energikus csapatban dolgozzon, ahol számíthat a kollégák együttműködésére;
  • Személyes céljai eléréséhez igazított munkarendje legyen, amelyhez megkapja vezetői támogatását;
  • Megbecsüljék a munkába fektetett energiáját folyamatos előrelépési lehetőséggel…
  • Teljesítményarányos, kiemelkedő, biztos jövedelem;
  • notebook, céges telefon
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • modern irodai környezet
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés

Főbb feladatok, kompetenciák és felelősség:

  • AutoCad vagy ArchiCad gyakorlati alkalmazása
  • Műszaki tervdokumentáció alapján anyagkigyűjtés elvégzése, anyagmennyiség számítása
  • Műszaki egyeztetések lebonyolítása
  • Költségvetés elkészítése
  • Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése és kezelése
  • Megrendelések előkészítése a szállítók felé
  • Kapcsolattartás a hazai és külföldi megrendelőkkel, gyártókkal, beszállítókkal, alvállalkozókkal
  • Építés-vezetőség adminisztrációjának komplett ellátása, kezelése, levelezések nyilvántartása
  • Alvállalkozói számlák – anyagszámlák visszaellenőrzése
  • Átadási dokumentációk összeállítása
  • Projektekkel kapcsolatban felmerülő egyéb feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • építész technikusi, vagy építészmérnöki végzettség
  • Office programok ismerete
  • AutoCad vagy ArchiCad program használata
  • Aktuális anyagismeret
  • Nagy munkabírás, rugalmasság
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség, határozottság, szervezőkészség
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT:

  • Angol nyelv ismerete
  • Műszaki előkészítői munkakörben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Műszaki előkészítő
  • Mérnök
  • Építészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen, Budapest

Ha határozott, sikerorientált személynek érzi magát, aki kitartó, szorgalmas munkájával elismerésre és magas jövedelemre vágyik, küldje el frissített fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!