INCORSO ÉPÍTÉSZ és ÉPÍTŐ MŰHELY Kft.

Bővebb információ a munkáinkról a Incorso weboldalán elérhető.

Építész munkatárs

Feladatok:

Középületek generál tervezése 100 m2 - 10.000 m2-ig terjedően, vázlatterv készítéstől a kiviteli terv készítéséig. (ritkán családi házak tervezése). Az épületeket építési folyamatát tervezői művezetés keretében végig kísérjük.

Elvárások:

  • ArchiCad aktuális verziója csapatmunka szinten.
  • Photoshop és Cinema4D, Artlantis látványtervezői program használata.
  • A Microsoft Office teljes körű ismerete és önálló használata.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • A meghirdett munkaterületen szerzett korábbi tapasztalat
  • rugalmasság
  • megbízhatóság
  • precizitás
  • jó alkalmazkodó képesség.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1033 Budapest, Meggyfa utca 27.

Várjuk fényképes önéletrajzát és portfólióját a 'Jelentkezem' gombra kattintva elküldeni.