Építész/építőmérnök gyakornok műszaki előkészítő területen

Bruttó 1 400 Ft/óra

MELÓ-DEPÓ 2000. Szövetkezet

1123 Budapest, Alkotás utca 50.

Előkészítő, beszerző gyakornok munkatársat keresünk jelenleg folytatott építész / építőmérnök tanulmányokkal. Ha magadra ismersz és ezen a területen folytatod a tanulmányaidat, akár elsőéves vagy de nem ismeretlen számodra az építőipari / műszaki terület, akkor várjuk jelentkezésed! A cégcsoport egy ingatlanpiaci projekt menedzsment, mérnöki és építés kivitelezés szolgáltatásokra specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet, elsősorban nemzetközi megbízókkal. Budapesti székhelyünkre építés kivitelezési projektjeinkhez keresünk új lelkes gyakornokokat.

Főbb feladatok, munkák:

  • ​​​​​​általános projekt adminisztráció;
  • alvállalkozókkal, beszállítókkal, építőanyag kereskedésekkel, gyártókkal forgalmazókkal való folyamatos koordináció;
  • projekt vezetőkkel, építésvezetőkkel, előkészítő mérnökökkel való folyamatos együttműködés és csapatmunka;
  • projektek előkészítésében való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • nappali tagozatos aktív / passzív hallgatói jogviszony;
  • folyamatban lévő egyetemi vagy főiskolai építész/építőmérnöki tanulmányok;
  • stabil IT készségek, MS Office programok ismerete;
  • jó analitikai készség;
  • önálló munkavégzésre valló nyitottság;
  • ambiciózus, nyitott, érdeklődő, tanulni vágyó személyiség.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, szakmai fejlődési lehetőség;
  • próbaidőt végigkísérő mentorprogramban való részvétel;
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák;
  • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektek;
  • szakmai gyakorlat elfogadtatása.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő