Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Penta Industry Kft.
  • A magyar tulajdonú Penta Industry Kft., ipari, energetikai, mély- magasépítészeti, épületgépészeti projektek generál kivitelezésével foglalkozik.

    Az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

  • Építész előkészítő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Az elnyert projektek szerződés szerinti dokumentációjának feldolgozása.
      • Részvétel a beszállítók, alvállalkozók versenyeztetésében, szerződések előkészítésében.
      • A projektekhez tartozó minőségügyi, kivitelezői, megvalósulási dokumentációk elkészítése, azok kezelése.
      • Ütemtervek készítése.
      • Projektvezetői döntések előkészítése.
      • A projektvezető irányítása mellett a projektek teljes megvalósulásának képviselete a külső partnerek megrendelők, tervezők, alvállalkozók, beszállítók felé,
      • Átadási dokumentációk összeállítása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Technikusi vagy felsőfokú építő/építész szakképzettség.
      • Minimum 3 év építőipari projektek kivitelezésében szerzett szakmai tapasztalat.
      • Magas szintű számítógépes ismeretek.
      • Kiváló szervező és kommunikációs készség.
      • Jó problémamegoldó készség.
      • Precíz, pontos munkavégzés.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Angol nyelv középfokú ismerete.

    Amit kínálunk:

      • Hosszú távú, biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél,
      • versenyképes fizetés,
      • kellemes kollégák és környezet.

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Kivitelező, General kivitelező
    • Mérnök
    • Építőmérnök
    • Gépészmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Fényképes, szakmai önéletrajzát a jelentkezem gombra kattintva küldje el számunkra.

    Egyéb juttatások: mobiltelefon

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    Állás, munka még: Penta Industry Kft.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Építész előkészítő
    • Rövid pozíció név: Építész előkészítő
    • Hirdető cég: Penta Industry Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Feladatok: Az elnyert projektek szerződés szerinti dokumentációjának feldolgozása.Részvétel a beszállítók, alvállalkozók versenyeztetésében, szerződések előkészítésében.A projektekhez tartozó minőségügyi, kivitelezői, megvalósulási dokumentációk elkészítése, azok kezelése.Ütemtervek készítése.Projektvezetői döntések előkészítése.A projektvezető irányítása mellett a projektek teljes megvalósulásának képviselete a külső partnerek megrendelők, tervezők, alvállalkozók, beszállítók felé,Átadási dokumentációk összeállítása.
    • Elvárások: Technikusi vagy felsőfokú építő/építész szakképzettség.Minimum 3 év építőipari projektek kivitelezésében szerzett szakmai tapasztalat.Magas szintű számítógépes ismeretek.Kiváló szervező és kommunikációs készség.Jó problémamegoldó készség.Precíz, pontos munkavégzés.
    • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Egyéb juttatások: mobiltelefon
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017-10-17