Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Kivitelező és tervező irodánkba új

Építész

munkatársakat keresünk.

    Tervező irodánk főként állattartó telepek, üzem és csarnoképületek valamint lakóépületek kivitelezésével és tervezésével foglalkozik.

Feladatok:

  • Koncepció, engedélyezési és kiviteli tervek készítése
  • megrendelőkkel való kapcsolattartás, egyeztetés
  • alvállalkozók munkáinak koordinálása

Elvárásaink:

  • talpraesett, önálló munkavégzésre alkalmas munkatárs
  • magabiztos, határozott fellépés
  • magasszintű szakmai tudás és elhivatottság
  • kivitelezési munkákban és kiviteli tervek készítésében való több éves jártasság
  • megbízhatóság
  • csapatmunka
  • pontosság, precizitás

Követelmények:

  • egyetemi építészmérnöki végzettség
  • ArchiCad felhasználószintű használata
  • min. 2 éves szakmai gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • több éves kivitelezési munkakörben töltött idő
  • angol kommunikációs szintű nyelvtudás
  • Photoshop és Artlantis programok készségszintű használata
  • office (World, Excel, PowerPoint) programok ismerete
  • Photoshop felhasználói szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Veresegyház

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát, rövid szakmai portfolióját és motivációs levelét nettó bérigény megjelöléssel a

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Dairy-Ép Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Építész
  • Hirdető cég: Dairy-Ép Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Veresegyház
  • Feladatok: Koncepció, engedélyezési és kiviteli tervek készítése megrendelőkkel való kapcsolattartás, egyeztetés alvállalkozók munkáinak koordinálása
  • Elvárások: talpraesett, önálló munkavégzésre alkalmas munkatárs magabiztos, határozott fellépés magasszintű szakmai tudás és elhivatottság kivitelezési munkákban és kiviteli tervek készítésében való több éves jártasság megbízhatóság csapatmunka pontosság, precizitás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-12