Bihar Generál Építő Kft.

Pesti építő cégcsoport határozatlan idejű munkaszerződéssel keres:

Építésvezetői / Projektvezetői munkakörbe munkatársakat

Eger, Nyíregyháza, Debrecen, Békéscsaba környéki kivitelezési munkáihoz

Elvégzendő feladatok:

  • magasépítési generál kivitelezési munkák teljeskörű helyszíni koordinálása
  • építéshez szükséges anyagok kiszámítása, megrendelése, átvétele
  • alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítése, igazolások alátámasztása
  • építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése,
  • kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel, alvállalkozókkal
  • ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása.
  • munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken
  • hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása

Elvárásaink:

  • szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • magabiztos, határozott, döntésképes, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • projekthelyszínen történő munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • korszerű munkaeszközök (laptop, mobiltelefon)
  • szükségszerűen cégesautó
  • folyamatos szakmai kihívás
  • karrierlehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • dinamikus, fejlődő csapat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Békés megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.