Energetikai Projektek fejlesztésével, kivitelezésével és üzemeltetésével, valamint komplex Energetikai Megoldások fejlesztésével foglalkozó dinamikusan fejlődő Társaság, munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Építésvezető

    A budapesti székhelyű vállalat megújuló energiás projektek, elsősorban naperőművek, helyszíni kivitelezéséhez keres munkatársat.

Feladatok:

  • Megújuló energetikai létesítmények kulcsra kész kivitelezésének helyszíni vezetése, irányítása
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, hatóságokkal, műszaki ellenőrrel
  • Minőség-ellenőrzés, munkavédelmi előírások és technológiai utasítások betartása és betartatása
  • Építéshelyi adminisztráció naprakész vezetése, projektzáró dokumentáció elkészítése
  • Teljesítési igazolások kiállítása, anyagrendelések,
  • Felmérések elvégzése, számlázások, elszámolások előkészítése
  • Együttműködés a vezetőséggel, szakterületi munkatársakkal

Elvárásaink:

  • Villamos- építőmérnök vagy műszaki szakirányú felsőfokú végzettség, esetleg technikum
  • Minimum 3 éves szakmai gyakorlat,
  • Önálló, igényes munkavégzési képesség, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat, mobilitás

Előnyök:

  • Energetikai létesítmények kivitelezésében szerzett művezetői tapasztalat
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság vagy annak megszerzéséhez szükséges gyakorlat
  • Angol/német tárgyalóképes nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Innovatív energetikai megoldásokban való közreműködés
  • Dinamikusan fejlődő társaságnál szerzett széleskörű tapasztalat, előrelépési lehetőség
  • Hosszútávon tervezhető jövő, versenyképes jövedelem
  • Vállalati autóhasználat, laptop, telefon

    Munkavégzés helye: Magyarország teljes területén

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni.