Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Vass-Nyakas Kft.

ÉPÍTÉSVEZETŐ

munkatársat keres,
azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • A projekt irányítása, felügyelete
  • Alvállalkozók munkájának irányítása, ellenőrzése
  • Az építési területre érkező anyagok minőségi és mennyiségi átvétele
  • Kapcsolattartás az építtetővel, műszaki ellenőrrel, tervezőkkel
  • Kapcsolattartás az irodai műszaki előkészítővel
  • Minőség-ellenőrzés

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség /technikum/
  • Acélszerkezet és generál kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Építési napló vezetése/E-napló/
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és szervező készség
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Építőiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Felsőfokú építész vagy építőmérnöki végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó, mobiltelefon, laptop
  • Stabil hátterű vállalat
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatal csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy várjuk fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével, melyet a „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetősége elküldeni részünkre.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: Vass - Nyakas Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Építésvezető
  • Rövid pozíció név: Építésvezető
  • Hirdető cég: Vass - Nyakas Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: A projekt irányítása, felügyelete Alvállalkozók munkájának irányítása, ellenőrzése Az építési területre érkező anyagok minőségi és mennyiségi átvétele Kapcsolattartás az építtetővel, műszaki ellenőrrel, tervezőkkel Kapcsolattartás az irodai műszaki előkészítővel Minőség-ellenőrzés
  • Elvárások: Szakirányú középfokú végzettség /technikum/ Acélszerkezet és generál kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat Számítógépes ismeretek Építési napló vezetése/E-napló/ Jó kommunikációs, problémamegoldó és szervező készség Megbízhatóság, önálló munkavégzés B kategóriás vezetői engedély
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.16
  • értékelés: 4
  • értékelők száma: 2