Budapesti székhelyű építőipari cég, kivitelezési munkák irányítására szakirányú végzettségű

építésvezetőt

keres:

Feladatok:

  • a kivitelezési munkák szervezése
  • felelős műszaki vezetői feladatok ellátása
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • megrendelői és alvállalkozói kooperációs megbeszélések vezetése
  • építésvezetői feladatok ellátása
  • kivitelezési munkák szakmai irányítása, felügyelete
  • alvállalkozói, beszállítói teljesítmények ellenőrzése és jóváhagyása
  • az építési kivitelezési szerződések feltételeinek betartása
  • a kivitelezés minőségének technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • az általa irányított építkezésekkel kapcsolatos felmérések, pótmunka ajánlatok készítésében közreműködés és ellenőrzés
  • elektronikus építési napló vezetése.

Elvárásaink:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • generál kivitelezésben szerzett minimum 5 éves magasépítési vezetői gyakorlat
  • „A” kategóriás felelős műszaki vezetői engedély
  • önálló munkavégzés
  • jó számítógépes felhasználói ismeretek MS Office,
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • próbaidőt követően cégautó
  • mobiltelefon
  • hosszútávú munkalehetőség

Egyéb információ az állásról:

    Csak az elvárásainknak megfelelő jelöltek jelentkezését várjuk.

    Munkavégzés helye: Magyarország, Pest Megye

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Nógrád megye, Pest megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, küldje el részünkre szakmai önéletrajzát.