Építésvezető

Csarnoképítéssel foglalkozó tervező és generálkivitelező cég keresi legújabb csapattagját!

Jelentkezz hozzánk építésvezető pozícióba, ha szereted a változatosságot és motiválva érzed magad, hogy rövid idő alatt sokrétű tapasztalatot szerezz különböző épülettípusok létesítésének helyszíni irányításában. Eközben munkád során számos partnerrel – megrendelők, tervezők (céges tervező mérnökök), alvállalkozók – találkozol, ami nagymértékben hozzájárul szakmai fejlődésedhez.

A feladatok, amikkel foglalkoznod kell majd nálunk:

  • Generál kivitelezési munkák helyszíni irányítása
  • A kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal.

Feladatok ellátásához szükséges készségek, képzettségek:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 év építésvezetői gyakorlat magasépítésben
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség, nagy munkabírás, elkötelezettség
  • Agilitás, rugalmasság és alapos munkavégzés
  • Képesség az önálló munkavégzésre

Előnyt jelent:

  • Generál kivitelezésben szerzett vezetői gyakorlat
  • MV-É felelős műszaki vezetői engedély
  • Alkalmazkodási képesség országszerte elhelyezkedő változatos projekthelyszínekhez
  • Agilitás
  • Jó szervezőkészség

Fizetés:

Megegyezés szerint

Amit kínálunk neked:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal csapat
  • Kihívásokkal teli szakmai munka

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető