TAM-BAU KFT.

ÉPÍTÉSVEZETŐ

A Tamási székhelyű, 1998 óta működő középvállalkozásunk határon belüli, változó munkaterületére mélyépítésben jártas

Főbb feladatok, munkák:

- kivitelezés önálló, helyszíni irányítása,
- kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal,
- javaslattétel alvállalkozók bevonására,
- építéshelyi adminisztráció naprakész vezetése,
- teljesítési igazolások kiállítása, anyagrendelések,
- szállítások ügyintézése, szervezése, kivitelezésben résztvevő saját munkagépek és élőerő koordinálása,
- munkahelyi mérési feladatok, felmérések elvégzése, számlázások, elszámolások előkészítése
- együttműködés a vezetőséggel, szakterületi munkatársakkal
- projektzáró dokumementációk elkészítése
- minőség-ellenőrzés, munkavédelmi előírások és technológiai utasítások betartása, betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

- szakirányú felsőfokú végzettség, esetleg technikum, szakmai gyakorlat, referencia
- felelős műszaki vezetői jogosultság
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- önálló, igényes munkavégzés, kreativitás, megbízhatóság, terhelhetőség
- tárgyalókészség, jó probléma megoldó képesség
- „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Geodéziai ill. műholdas gépvezérlésben szerzett jártasság
- Tolna megyei lakhely
- Nyelvismeret

Amit kínálunk:

- alkalmazotti jogviszony
- kiemelt, versenyképes jövedelem
- szolgálati autó, laptop, telefon

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

450.000 - 460.000 Ft

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Tolna megye