Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Mert siker csak együttműködésből születhet.

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig.

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak.

Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

A speciális mérnöki létesítmények kivitelező csapatába keresünk remek vezetői képességekkel rendelkező, és a kivitelezés folyamán fellépő problémákat hatékonyan megoldani képes

ÉPÍTÉSVEZETŐ (SPECIÁLIS MÉRNÖKI LÉTESÍTMÉNYEK)

(Job-ID: HU-2017-024510)

munkatársat.

A munkakör betöltőjével szemben elvárás a mobilitás, mivel a projekteken való személyes jelenlét sok utazással jár. Ehhez cégünk saját használatú személygépkocsit biztosít.

Építésvezetőként legfőbb feladata lesz a saját fizikai állományú munkatársak, illetve az alvállalkozók és beszállítók koordinálása, a határidők és minőség folyamatos ellenőrzése és az alvállalkozói teljesítések igazolása.

Munkája során egy, a STRABAG által fejlesztett műszaki kalkulációs szoftvert fog használni, amelyhez elengedhetetlen a számítástechnikai affinitás és előny az angol- vagy németnyelv-ismeret

Feladatok:

  • vízépítési műtárgy és/vagy szerkezetépítési projektek helyszíni műszaki vezetése
  • alvállalkozók munkájának irányítása, összehangolása
  • saját fizikai létszám közvetlen irányítása
  • megrendelővel, műszaki ellenőrrel, tervezővel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (építőmérnök)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • vízépítési, szerkezetépítési munkák során szerzett szakmai tapasztalat
  • felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-É, MV-M és MV-VZ)
  • angol- és/vagy németnyelv-ismeret

    Az ideális jelölt rendelkezik 3-5 év vízépítési műtárgy projektek kivitelezésében és/vagy szerkezetépítésben szerzett szakmai tapasztalattal, jól bánik a hozzá beosztott munkásokkal, és nem okoz neki gondot az építéshelyi körülményekhez való alkalmazkodás.

    Ha fontos Önnek a biztonság és a szakmai kihívásokkal teli munkavégzés, szakmai fejlődési lehetőséggel és versenyképes fizetéssel várjuk jelentkezését.

Érdeklődés esetén jelentkezéséhez töltse ki
online nyomtatványunkat a bruttó fizetési igény megjelölésével,
valamint csatolja önéletrajzát is!

STRABAG Általános Építő Kft.
Tóth Andrea Anna
Human Resource Consultant
Gábor Dénes utca 2.
H-1117 Budapest
Tel.: +36 1 358-5281
strabag.hu

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Építésvezető (Speciális mérnöki létesítmények)
  • Rövid pozíció név: Építésvezető
  • Hirdető cég: STRABAG Építőipari Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: vízépítési műtárgy és/vagy szerkezetépítési projektek helyszíni műszaki vezetése alvállalkozók munkájának irányítása, összehangolása saját fizikai létszám közvetlen irányítása megrendelővel, műszaki ellenőrrel, tervezővel való kapcsolattartás
  • Elvárások: szakirányú felsőfokú végzettség (építőmérnök) felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office) vízépítési, szerkezetépítési munkák során szerzett szakmai tapasztalat felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-É, MV-M és MV-VZ) angol- és/vagy németnyelv-ismeret Az ideális jelölt rendelkezik 3-5 év vízépítési műtárgy projektek kivitelezésében és/vagy szerkezetépítésben szerzett szakmai tapasztalattal, jól bánik a hozzá beosztott munkásokkal, és nem okoz neki gondot az építéshelyi körülményekhez való alkalmazkodás. Ha fontos Önnek a biztonság és a szakmai kihívásokkal teli munkavégzés, szakmai fejlődési lehetőséggel és versenyképes fizetéssel várjuk jelentkezését.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-07
Állás, munka még: STRABAG Építőipari Zrt.>