A FAL 2001 Kft. családi vállalkozásként több mint 2 évtizede van jelen a hazai piacon, mint építőipari generálkivitelező és mérnök tanácsadó. Hiszünk abban, hogy tisztességes környezetben, megfelelő szakmai tapasztalattal és munkavégzéssel is lehet érvényesülni az országban. Mindemellett kiemelt fontosságúnak tartjuk a pozitív munkahelyi légkör megteremtését.
Csatlakozz hozzánk

Építésvezető / Site Engineer

pozícióba!

Feladatok:

    • Építési munkaterületen a napi feladatok ellátása
    • Tervek rendszerezése, tervváltoztatások lekövetése
    • Operatív munka irányítása a kliens, a kivitelező és az alvállalkozók között
    • Napi, angol nyelvű kooperációk a megrendelővel, a megrendelő igényeinek képviselése, alvállalkozók felé való továbbítása
    • A helyi építési szabályok szerinti építkezés betartása és betartatása
    • E-naplóvezetés, napi bejegyzések készítése
    • Építési engedélyek megszerzésének támogatása
    • Adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

    • Munkaidő - napi 8 óra munka végzés, reggel 7:00 kezdés (1 óra ebédszünet) - Esetenként túlóra és hétvégi munka várható (külön díjazás ellenében)
    • Proaktív, kreatív és együttműködő, megoldás centrikus gondolkodásmód
    • Hatékony kommunikációs készség
    • Magas szintű számítógépes ismeretek, főleg MS Office
    • Magas szintű angol nyelvtudás
    • Preferált szakirányú végzettség: Építő/Építészmérnök, Gépészmérnök, Villamosmérnök, Minőségellenőr
    • Szakirányú engedélyek (FMV) előny
    • Építési területen szerzett tapasztalat előny

Előny:

    • Magas terhelhetőség
    • Jogosítvány
    • Jó kommunikációs képesség
    • Gyors tanulás és munkavégzés

Amit kínálunk:

    • Kiemelkedő munkabér
    • Kiemelt fontosságú építési projekteken megszerezhető szakmai tapasztalat
    • Útiköltség és/vagy lakhatási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2851 Környe

Havi nettó fizetési keret:

450 000 - 650 000HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

A "Jelentkezem" gombra kattintva lehet jelentkezni.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.