A Talentis Consulting Zrt. keres, építőiparban / vasútépítési területen tevékenykedő partnere, az R – Kord Kft. számára

ÉPÍTÉSVEZETŐ

kollégákat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Vasúti kivitelezésekkel kapcsolatos különböző épületek, építmények építési, felújítási folyamatának helyszíni koordinálása;
  • Kivitelezési tervdokumentációk felülvizsgálata, szükség szerinti javítása, műszaki követelmények és az elvégzett munka minőségének ellenőrzése;
  • Költségvetési-, pénzügyi- és műszaki ütemtervek nyomon követése, határidők betartása,
  • Tervezővel, vállalkozóval, alvállalkozókkal történő egyeztetések;
  • A munkák elvégzéséhez szükséges alapanyag és emberi erőforrások biztosításában történő közreműködés, azok összehangolása;
  • Építéssel kapcsolatos dokumentációk vezetése és a kivitelezés lezárásával kapcsolatos feladatok végzése;
  • Minőségellenőrzési és környezetvédelmi előírások biztosítása és ellenőrzése;

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Műszaki végzettség;
  • Érvényes gépjárművezetői engedély és gyakorlat;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés;
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség;
  • Kivitelezésben szerzett min. 1 éves tapasztalat;

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  •  Felelős műszaki vezető képesítés;

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér, főállású munkaviszony határozatlan időre
  • Munkaeszközök (gépkocsi, laptop, telefon)
  • Szakmai kihívások

MUNKAVÉGZÉS KEZDETE:

  • azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Magán-munkaközvetítői tevékenység: FE/12/3748-2/2019

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, regisztráljon és töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető Karrier Oldalán keresztül, a megjelenő álláshirdetés alatt a „JELENTKEZEM” gombra kattintva.