Építésvezető/Projektvezető

PORTÉP Kft.

8000 Székesfehérvár

Biztosított eszközök
Laptop
Laptop

Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Társasházak és csarnokok építésének teljes körű menedzselése
  • Erőforrások koordinálása a projektek között.
  • Munkafolyamatok pontos megfogalmazása az építésvezetők felé
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, műszaki ellenőrrel.
  • Kooperációkon való részvétel, cégképviselet, kapcsolattartás a megrendelőkkel, és műszaki ellenőrökkel.
  • A szerződések határidőkön és költségkereteken belüli teljesítése
  • Folyamatos kapcsolattartás megrendelőkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal, hatóságokkal
  • Projektek időbeli és pénzügyi ütemezése, erőforrásszükségletek meghatározása
  • Szerződéses határidők betartása és betartatása
  • A projektek likviditási helyzetének kontrollálása, valamint a nyereségesség megvalósulásáért való felelősségvállalás
  • Irányítása alá tartozó munkatársak munkájának ellenőrzése, irányítása, motiválása, vezetése
  • Alvállalkozói szerződéskötés előkészítése,
  • Alvállalkozók, beszállítók teljesítési igazolásainak kiállítása
  • Elektronikus építési napló vezetése

Elvárások:

  • 5-10 éves kivitelezésben, első sorban magasépítés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Minimum középszintű szakirányú végzettség,
  • Stabil, felhasználói szintű szoftver ismeretek (Excel, Word)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos fellépés, megbízhatóság és rugalmasság

Előnyt jelent a jelentkezés során:

  • Felelős Műszaki Ellenőri jogosultság megléte
  • Felsőfokú mérnöki végzettség építő vagy építészmérnöki szakirányon

Amit kínálunk:

  • Igényes munkahelyi környezet
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Épületgépész
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

PORTÉP Kft.