BECK AND PARTNERS Kft.
Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni?
Szeretne részese lenni Magyarország értékeinek megőrzésében?
Szeretné Magyarország egyik legszebb épületének a renoválását megvalósítani?

Akkor olvasson tovább, mert ezt a lehetőséget Önnek találták ki.

Ügyfelünk közel 6 évvel ezelőtt alakult 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás.

Tevékenységeik között megtalálhatóak: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem

Ha szeretne egy profi csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését.

Építésvezető / Projektvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • A rábízott projekt(ek) terv szerinti műszaki s gazdasági megvalósítás, irányítása,
  • Továbbá konzorciumi munka esetén a cég konzorciumi képviselete,
  • Az építés-szerelési munkára vonatkozó jogszabályok, munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi, műemlékvédelmi, természetvédelmi, közegészségügyi és más kötelező hatósági előírások betartása, betartatása ill. ezek betartásának ellenőrzése,
  • Előkészítési munkában való közreműködés (tervek, dokumentációk átvizsgálása),
  • Koordinációkon, helyszíni bejárásokon való részvétel,
  • Javaslat előzetes beszállítói, alvállalkozói ajánlatkérésre,
  • A szükséges saját brigád, saját létszám megtervezése, irányítása,
  • Építési napló megnyitása, vezetése,
  • Munkaterület átadás alvállalkozóknak,
  • Projekt szintű kapcsolattartás a megrendelővel, a megrendelő képviselőjével.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai építőmérnök VAGY építészmérnök végzettség,
  • Min. 3-5 éves szakmai tapasztalat magasépítési területen építésvezetőként VAGY projekt managerként,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés,
  • Bejelentett, pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Céges autó – magánhasználattal,
  • Dinamikusan növekvő vállalat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • AutoCAD ismeret,
  • Műemlék területén szerzett szakmai tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Egyéb információ:

  • Munkaidő: hétfőtől – péntekig, rugalmas munkarend
  • Munkavégzés helye: Tihany (heti 3-4 nap) és Budapest III. kerület (heti 1-2 nap), projekt ütemtervétől függően
  • Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!