Építésvezető

Profession Services

Pécs

A több mint 15 éves magasépítési, energetikai korszerűsítési, valamint közterületi fejlesztési múlttal rendelkező pécsi partnerünk keres azonnali kezdéssel:

munkatársat!

Feladatok:

  • Folyamatban lévő építőipari projektek vezetése, koordinálása
  • Mennyiségi számítások készítése
  • Projektek, kapcsolódó beszerzések ütemezése, szervezése
  • Kapcsolattartás a szerződött vállalkozókkal
  • Az építkezések napi munkafolyamatainak irányítása.
  • A fizikai dolgozók munkájának koordinálása, ellenőrzése.
  • Projekttel kapcsolatos dokumentációk naprakészen tartása
  • Hatékony együttműködés a kollégákkal

Elvárások:

  • Magasépítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Tervrajzok, specifikációk értelmezése
  • Kiemelkedő együttműködési készség
  • Precizitás
  • Erős koordinációs képesség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • E-napló vezetésben jártasság

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Céges gépjármű korlátozott privát használatra is
  • Laptop
  • Mobiltelefon privát használatra is
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Nagyfokú önállóság
  • Előrelépési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos, családias és család centrikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Műszaki előkészítő

Megtetszett?
Akkor ne habozz, Jelentkezz és győződj meg a csapatuk tagjaként – ne csak egy sablon hirdetés alapján –, hogy milyen munkahely is valójában Pécs egyik vezető építőipari vállalata.

Pécs