Építésvezető

500 000 Ft - 1 000 000 Ft

Profession Services

Több, mint 20 éve működő építőipari partnerünk teljes körű szolgáltatást nyújt partnereinek mélyépítés, magasépítés, szállítmányozás területén. Bővülő csapatába keressük az új

kollégát!

Amik a feladataid lesznek:

  • Mélyépítési, csarnoképítési, közműépítési, útépítési, hídépítési projektekben való részvétel
  • Kivitelezési ütemterv nyomon követése, ellenőrzése, napi jelentések készítése
  • Szükséges munkaerő, anyag és eszközigény megtervezése és biztosítása
  • A bejövő építőanyagok minőségi, mennyiségi átvétele, illetve annak irányítása
  • Elszámolások előkészítése, teljesítésigazolások összeállítása
  • Építési tervek felülvizsgálata, észrevételezése, határidők ellenőrzése
  • Projektek ütemtervezése, heti aktualizálása, felügyelete
  • Projektmenedzser munkájának segítése, támogatása
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi előírások felügyelete külső szakértői támogatással
  • Szerződések előkészítésében való részvétel
  • Átadási dokumentáció készítése

Amikre szükségünk van:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat mélyépítésben

Előny lehet a számodra:

  • Mélyépítésben szerzett szakirányú végzettség
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság megléte
  • Angol, német vagy orosz nyelv ismerete
  • Ipari és egyéb épületek, csarnokok mélyépítési munkálataiban szerzett tapasztalat
  • Acél- és vasbeton szerkezetek építési munkálataiban szerzett tapasztalat
  • Útépítésben, közműépítésben, hídépítésben szerzett tapasztalat

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Nettó 500.000 - 1.000.000 Ft közötti fizetés
  • Sikeresen lezárt projektek utáni bónusz
  • Home office lehetőség
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Céges telefon és laptop
  • A munkaterületen jól felszerelt és klimatizált irodakonténerek

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Havi nettó fizetési keret:

500.000 - 1.000.000 Ft

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.