Építésvezető

Miért lesz jó döntés számodra?

  • Olyan generál kivitelezési projektekben vehetsz részt, amelyeken keresztül hozzájárulsz a főváros fejlődéséhez
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások várnak Rád
  • Izgalmas és változatos feladatid lesznek

Mik lesznek a feladataid?

  • Te fogod a kivitelezési munkákat teljes körűen koordinálni, és az alkalmazottak munkáját irányítani
  • Ellenőrzöd az alvállalkozók munkáját
  • Kapcsolatot tartasz a műszaki ellenőrökkel, tervezőkkel, megrendelőkkel és alvállalkozókkal
  • Te vezeted majd az építési naplót
  • Ütemterveket készítesz, betartod és betartatod a határidőket
  • Te szervezed és hangolod össze a munkafolyamatokat, biztosítod a folyamatos munkavégzés feltételeit
  • Biztosítod a hatósági előírások és minőségi követelmények betartását

Mit várnak majd Tőled?

  • 3 év generálkivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Rendelkezz nagy volumenű projektekben szerzett tapasztalattal (több száz lakásos társasház, pláza vagy irodaház)
  • Felsőfokú vagy középfokú szakirányú végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.