NAGISZ Zrt.
Csatlakozzon hozzánk

Építésvezető

pozícióba!
100%-ban magyar tulajdonú vállalatunk a hazai magasépítés meghatározó szereplője, és mind a gyártás, mind a kivitelezés területén jelentős referenciákkal bír. A minőség mellett elkötelezettek vagyunk a legújabb, innovatív és egyben környezetbarát technológiák alkalmazására.

Főbb feladatok, munkák:

  • Építési folyamatok szervezése, ütemezése, irányítása
  • Határidők betartása és betartatása
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, minőségi és mennyiségi teljesítés igazolása
  • Kapcsolódó számlák és adminisztráció ellenőrzése, igazolása
  • Helyszíni bejárások, felmérések elvégzése
  • Beosztott munkavállalók munkájának irányítása, koordinálása, ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3 év építőipari területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Munkavállalók vezetésében szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • FMV jogosultság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkaeszközök (mobiltelefon, laptop)
  • Nagy volumenű beruházásokban való részvétel
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka, karrier és fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Fiatalos csapat, barátságos légkör

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

A ,,Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar nyelv fényképes önéletrajzát!