MyBridge Kft.
1148 Budapest, Fogarasi út 2-6.

Létesítménygazdálkodási piacon közel 30 éves múlttal és országos hálózati lefedettséggel rendelkező, magyar tulajdonú, piacvezető megbízónk számára munkatársat keres kivitelezési projektek koordinálására az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Szereted a kihívásokat? Jól érzed magad a felelősségteljes, önálló munkavégzésben?
Ha válaszod IGEN, akkor csatlakozz Hozzánk!

Mire számíthatsz?

  • Stabil, hosszútávú munkahelyre;
  • versenyképes jövedelemre;
  • jó munkahelyi légkörre;
  • önálló, változatos feladatokra;
  • szakmai fejlődési lehetőségre;
  • céges rendezvényekre;
  • azonnali munkakezdésre.

Mi lesz a feladatod?

  • Kivitelezési munkák helyszíni koordinálása, ellenőrzése;
  • szerződés szerinti műszaki tartalom biztosítása;
  • projektek műszaki lebonyolítása;
  • fizikai munkaerő irányítása;
  • építési napló vezetése és ellenőrzése;
  • naprakész dokumentálás, nyomon követés;
  • együttműködés hatóságokkal;
  • kapcsolattartás alvállalkozókkal.

Téged keresünk, ha rendelkezel…

  • Középfokú szakirányú műszaki végzettséggel;
  • hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalattal;
  • felelős műszaki jogosultsággal;
  • felhasználói szintű MS Office ismeretekkel;
  • B kategóriás jogosítvánnyal;
  • rugalmassággal, terhelhetőséggel;
  • jó kommunikációs- és szervezőkészséggel.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, ha…

  • Azonnali munkába tudsz állni;
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel.

Munkavégzés helye:

  • 6724 Szeged
  • Esetenként vidéki munkavégzés, mely alkalmával az utazást és a szállást biztosítják.

Amennyiben magadra ismersz, küldd el hozzánk a pályázatodat! A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (Építésvezető).