SYCONS Kft.

Bővülő csapatunkba

Építésvezető/művezető

munkatársat keresünk.

  • A Sycons kft. a hazai speciális mélyépítés meghatározó szereplője, szabadalmaztatott saját technológiáinkkal piacvezetők vagyunk. Vállalatunk 30 éves múltjával stabil és biztos munkahelyet biztosít kollégái számára és átlag feletti javadalmazást kínál.
  • Kivitelezési csapatunk fejlesztéséhez keresünk olyan mélyépítésben jártas kollégákat, akiket a napi szakmai kihívások inspirálnak. Új kollégánk feladat lesz a kivitelezéseink helyszínén az irányítására bízott 3-6 fős kivitelezői csapat helyszíni, napi szintű vezetése, a kivitelezés minőségének biztosítása, szakmai ellenőrzése, megrendelői kapcsolattartás, valamint a kapcsolódó napi dokumentáció vezetése. Új kollégáink részére izgalmas, kihívásokkal teli szakmai munkát és befogadó, támogató, as munkakörnyezetet biztosítunk.
  • Hosszú távra gondolkodunk, ezért olyan kollégák jelentkezését várjuk, akik hasonlóan gondolkodnak, és hosszú évekre keresnek stabil, támogató munkahelyet.
  • Ha pályakezdő vagy szakirányú végzettséggel vagy már rendelkezel gyakorlattal és komolyan gondolod, és hosszú távra gondolkodsz, akkor lehetőséget biztosítunk részedre a betanulásra, karrier építésre. Jelentkezz, és megfelelés esetén gyere el hozzánk, nézd meg cégünket, szerezz első kézből tapasztalatot!

Főbb feladatok, munkák:

  • Az építés helyszínén irányítja, koordinálja a kivitelezést, az alvállalkozók, a csoportvezető(k) és a munkahelyen dolgozó fizikai létszám munkáját (3-6 fős csapat munkaterületenként, és 1-2 munkaterület irányítása)
  • A szükséges anyagok, eszközök, gépek és létszám igény összeállítása szállítási ütemezéssel a telephelyvezető részére.
  • TU és MMT betartása és betartatása
  • kapcsolattartás a megrendelő helyi képviselőjével, műszaki ellenőrrel, szakhatóságokkal;
  • mennyiségi felmérések készítése, kiviteli tervek műszaki tartalmának felülvizsgálata;
  • a projekt folyamatos költségfigyelése, költségcsökkentésre javaslattétel a projektvezető felé;
  • napi és időszakos jelentések készítése;
  • e-napló naprakész vezetése
  • folyamatos minőségellenőrzés a projekten;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • építőipari középfokú vagy releváns szakmai felsőfokú végzettség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • mélyépítési kivitelezési tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Windows, Word, Excel, Outlook)
  • határozott fellépés, önállóság
  • terhelhetőség, rugalmas, agilis személyiség
  • utazási hajlandóság, B kategóriás jogosítvány
  • vidéki munkaterületek esetén, „hetelés” vállalása, akár több héten keresztül is.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Orosz vagy ukrán nyelvismeret kiemelten előny!

Amit kínálunk:

  • biztos háttér,
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • versenyképes bér
  • többszintű prémium rendszer
  • versenyképes juttatási csomag (Lojalitás csomag, laptok, telefon, céges autó)
  • szakmai fejlődési lehetőség: korszerű, egyedi és speciális mélyépítési technológiák elsajátítása;
  • szakmai kihívás, változatos projektek;
  • folyamatos fejlődés, hosszú távú karrier lehetőség
  • képzés támogatás (kamarai képzések költségét cégünk átvállalja)
  • vidéki munkavégzés, „hetelés” esetén a szállást, napi egyszeri meleg étkezést, valamint az utazást cégünk biztosítja

Miért jó nálunk dolgozni:

  • folyamatos szakmai kihívások, változatos projektek –
  • a véleményed számít – nálunk csak a ki nem mondott kérdés a rossz kérdés!
  • támogató, nyitott, befogadó kollégák
  • jó humorú, családias munkahelyi légkör
  • folyamatos fejlődés, hosszú távú karrier lehetőségek
  • együttműködés és jó hangulatú munkahely
  • a vezetők részéről „nyitott ajtó” politika
  • jelmondatunk:

„Számíthatsz ránk, ha mi is számíthatunk rád!”

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása, Lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

A "jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.