BAU-GÉP 2000 Kft.

Cégünk keres felvételre

Építésvezető/művezető

kollégát.

munkavégzés helye: Százhalombatta (reggel 06.30-tól 15.30-ig) de előfordulhat ettől eltérő helyszín is, de csak 2-3 hétig.

Feladatok:

karbantartási (építész jellegű) munkák irányítása koordinálása, kapcsolattartás a megrendelőkkel, fizikai állomány irányítása, engedélyek beszerzése, építési naplók vezetése (nem elektronikus)

Elvárás:

  • legalább középfokú építőipari végzettség, 3 év releváns területen szerzett tapasztalat. Fizikai dolgozók irányításában szerzett tapasztalat.
  •  jó kommunikációs készség, stressztűrő képesség
  • Legalább „B” kategóriás jogosítvány. Előnyt jelent „C” kategóriás jogosítvány vagy gépkezelői igazolvány.

Bérezés: megegyezés szerint

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Épületkarbantartó

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Százhalombatta

Dokumentumok: végzettséget igazoló bizonyítványok, jogosítvány gépkezelői papírok, Szakmai önéletrajz.