INTERTÁR Kft.

Építésvezető munkatárs

Feladatok:

Megtervezi, vezeti, koordinálja és ellenőrzi az építőipari vállalat építési tevékenységét, melynek célja új építmények építése, meglévő építmények bővítése, átépítése, fenntartása, illetve építési földmunkák, valamint bontási munkák végzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • az építési feladatok végrehajtásának, a kivitelezésnek vezetése;
  • új építmények (épületek, egyéb létesítmények) építésének vezetése, koordinálása, ellenőrzése;
  • meglévő építmények bővítésének, átépítésének, fenntartásának tervezése, vezetése, koordinálása, ellenőrzése;
  • építészeti tervrajzok és specifikációk értelmezése;
  • a munkaerő koordinálása, anyagok, üzemek és berendezések beszerzése és szállítása;
  • tárgyalás az épületek tulajdonosaival, az ingatlanfejlesztőkkel és az építkezésben részt vevő alvállalkozókkal, hogy a projektek időben és a költségvetésen belül készüljenek el;
  • költségvetések készítése és kezelése, kiadások ellenőrzése és az erőforrások hatékony felhasználásának biztosítása
  • Tervek, műszaki dokumentumok értelmezése
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több feladat párhuzamos kezelése
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség
  • Alapszintű számítógépes ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Célirányú képzettség

Építkezéseken betöltött szakirányú tapasztalat

Amit kínálunk:

Állandó bejelentés

Hosszútávú munkalehetőség

Bérezés megegyezés szerint

Céges telefon

Céges laptop

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

2143 Kistarcsa, Raktár körút

Kérjük jelentkezését fényképes Önéletrajz csatolásával küldje el cégünk részére, nettó fizetési igény megjelölésével.