Prohumán 2004 Kft.

Stabil vállalati háttérrel rendelkező építőipari partnerünk részére keresünk Építésvezető munkatársat.

Építésvezető (mélyépítési területen)

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkálatok helyszíni koordinálása, helyszíni szervezése, felügyelete, bonyolítása a projekt befejezéséig
  • Ütemtervek készítése, nyomon követése, betartatása
  • Elektronikus építési napló vezetése
  • Nap / heti / havi riportok készítése
  • Napi kapcsolattartás az alvállalkozókkal, munkájuk mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Megrendelő helyszíni képviseletének ellátása és kooperációkon való részvétel
  • Több, párhuzamos projekt egyidejű kezelése
  • Az egyes projektekhez kapcsolódó helyszíni adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum szakirányú technikum VAGY építőmérnöki végzettség
  • AUTO Cad ismerete
  • Jogosítvány
  • 3 év szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • FMV engedély,
  • Angol nyelv ismerete
  • építőmérnök végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér
  • céges autó vagy szálláslehetőség
  • laptop, mobiltelefon
  • stabil vállalati háttérrel rendelkező munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva.