LAKI Zrt.
Munkatársat keresünk

Építésvezető

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Társaságunk Magyarország jelentős műemlék épületeinek felújításához, hosszú távra mérnök kollégát keres. Várjuk azoknak a jelentkezését, akik megunták az unalmas és sablonos munkákat, a csarnokok, lakóingatlanok, irodaházak monoton végeláthatatlan ismétlődését, akiket érdekelnek a régi műemlék épületek és azok felújítása, az ezzel járó új kihívások.

Leendő munkatársunk feladatai lesznek:
  • kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása, irányítása.
  • alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítési igények igazolása.
  • építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése
  • kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel, alvállalkozókkal.
  • ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása.
  • munkafolyamok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása.
  • hatósági, munkabiztonsági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki főiskolai- vagy egyetemi végzettség építő- vagy építészmérnök szakon
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • B kategóriás vezetői engedély
  • magasfokú precizitás
  • terhelhetőség
  • jó kommunikációs készség és csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • műemléki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • kivitelezésben eltöltött építőipari gyakorlat
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • AutoCAD, ArchiCAD, MS Project programok ismerete

Amit kínálunk:

Bérezés: Megegyezés szerint

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva tudja továbbítani.