Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Ipari csarnokok tervezésével és kivitelezésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő partnerünk számára keresünk új kollégát csapatbővítés céljából.

Feladatok:

  • Építéshelyszíni munkaszervezés kivitelezéseken
  • Előre gyártott elemekből épülő gyártó- és logisztikai csarnoképületek építése, valamint a hozzájuk tartozó irodarészek teljes körű kivitelezésének irányítása
  • Komplett generál kivitelezés lebonyolítása műszaki átadásig szakágakkal
  • Önköltség és ütemterv szigorú betartása/betartatása a fizikai dolgozókkal, alvállalkozókkal
  • Projektirányítási rendszer naprakész vezetése, adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Technikus végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Releváns 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Határozott, proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és prezentációs készség
  • "A" kategóriás felelős műszaki vezetői jogosultság előny
  • Ipari épületek kivitelezésében szerzett tapasztalat előny

Pozíció területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező

Location:

Budapest

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a pozíció, várjuk jelentkezését a "jelentkezem" gombra kattintva magyar nyelvű önéletrajzával.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Építésvezető
  • Rövid pozíció név: Építésvezető
  • Hirdető cég: Karrier Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Építéshelyszíni munkaszervezés kivitelezéseken Előre gyártott elemekből épülő gyártó- és logisztikai csarnoképületek építése, valamint a hozzájuk tartozó irodarészek teljes körű kivitelezésének irányítása Komplett generál kivitelezés lebonyolítása műszaki átadásig szakágakkal Önköltség és ütemterv szigorú betartása/betartatása a fizikai dolgozókkal, alvállalkozókkal Projektirányítási rendszer naprakész vezetése, adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Elvárások: Technikus végzettség B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat Releváns 3-5 éves szakmai tapasztalat Határozott, proaktív személyiség Kiváló kommunikációs, tárgyalási és prezentációs készség "A" kategóriás felelős műszaki vezetői jogosultság előny Ipari épületek kivitelezésében szerzett tapasztalat előny
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-24
Állás, munka még: Karrier Hungária Kft.>