iDOM Házépítő Kft.

Építésvezető

kollégát keres az iDOM Házépítő Kft. csapata!

Főbb feladatok, munkák:

  • Magasépítési Generál kivitelezési feladatok munkahelyi vezetése
  • Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálása és kontrollálása, különös tekintettel a műszaki tartalomra, gazdaságosságra, határidőre, minőségre, valamint a beszállítói és alvállalkozói követelményekre
  • Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása
  • Építtetői oldallal történő kapcsolattartás
  • Költségszámítások és árkalkulációk készítése kiviteli tervek alapján
  • Alvállalkozói pályáztatások lebonyolítása
  • Szerződéskötés előkészítése
  • Pótmunka elszámolások végrehajtása
  • Utókalkulációk készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Magasépítési nagyprojektek kivitelezésében gyakorlat
  • Min. 3 év generál építésvezetői gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú perspektíva
  • Fejlődési lehetőség

Kezdés: egyeztetés alapján rugalmasan

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!