Építésvezető (Fit-out)

Profession Services

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Biztosított eszközök
Laptop
Laptop

Évtizedes szakértelemmel és fiatalos lendülettel rendelkező partnerünk fő profilja a Fit-out kivitelezés. Dinamikus fejlődésüket jól képzett és felkészült munkatársaik elkötelezettsége, és megrendelőik elégedettsége biztosítja. A folyamatosan változó piaci igényekhez igazodva, folyamatosan fejlesztik működési rendszerüket, ezáltal képesek gyorsan és hatékonyan eleget tenni a megrendelői elvárásoknak.

Amennyiben Te is szívesen dolgoznál Náluk, jelentkezz az alábbi

pozícióra!

Mik lesznek a feladataid?

  • A fit-out kivitelezések - zömében irodaházak - teljes körű koordinálása
  • Megrendelői igények felmérése
  • Előkészítő kollégák munkájának a koordinálása
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Folyamatos beszámolás a projektvezető felé
  • A kitűzött minőségi és határidős célok elérésének a felügyelete
  • E-napló vezetés

Mit várunk el Tőled?

  • Legyen 3-5 év építésvezetői tapasztalatod fit-out projektekben
  • Beszélj folyékonyan angolul a külföldi kapcsolattartás miatt
  • Ismerd az ArchiCAD és TERC programokat

Mit kínálunk?

  • Kiemelkedő fizetés
  • Céges autó magáncélra is
  • Laptop, telefon
  • Lendületes csapat
  • Kiszámítható projektek

Munkavégzés helye: Budapest, Pest-megye

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető