Budapesti székhelyű, magasépítés területén vállalkozó generálkivitelező cég, munkatársat keres az alábbi munkakörbe

ÉPÍTÉSVEZETŐ ( építész )

Feladatok

  • Együttműködés a projektvezetővel és az alvállalkozókkal
  • Ütemterv szerinti kivitelezés vezetése, a kivitelezés folyamatosságának, minőségének, a határidők betartásának ellenőrzése
  • Alvállalkozók helyszíni irányítása, ellenőrzése
  • Műszaki és minőségi előírások, szerződésben vállalt egyéb kötelezettségek betartása és betartatása az alvállalkozókkal
  • E-építési napló vezetés

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Magasépítési kivitelezések fent említett területein szerzett tapasztalat
  • Megbízható, határozott, személyiség
  • Felhasználói szintű (Word, Excel) számítógépes ismeret

Előny

  • Azonnali munkakezdés
  • Magasépítés területen szerzett felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-É)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Ha Ön úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, és szeretné megpályázni a pozíciót, kérem küldje el szakmai önéletrajzát – melyben fizetési igényét, végzettségét, szakmai gyakorlatát és referenciáit is megjelölte - a "Jelentkezem" gombra kattintva.