Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
  • Kizárólagos magyar tulajdonban lévő és dinamikusan fejlődő építőipari cégcsoport, munkatársakat keres
  • Építésvezető pozícióba

    Feladatkör

    • Kivitelezési munkák önálló koordinálása
    • Építési határidők betartása, betartatása
    • Kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal
    • Alvállalkozók kiválasztása, szerződéskötések lebonyolítása
    • Építési napló vezetése
    • Költségkeret betartása
    • Pénzügyi elszámolások egyeztetése, összeállítása

    Elvárások

    • Szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség
    • Magasépítési és fitt-out munkálatokban való jártasság
    • A kategóriás irodaházak iroda átalakítási és iroda kialakítási munkálataiban való jártasság
    • felújítási és átalakítási munkálatokban való jártasság
    • Azonos vagy hasonló munkakörben szerzett minimum 5 év szakmai tapasztalat
    • MS Office programok kiváló ismerete
    • Építőanyagok, hagyományos és modern építési technológiák ismerete
    • Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
    • Kreatív és eredmény centrikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
    • Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás
    • B kategóriás jogosítvány

    előnyt jelent:

    • Felelős műszaki vezetői jogosultság
    • 5 évet meghaladó szakmai tapasztalat és felsőfokú végzettség
    • Az ÉN-ÉNK-ÖN normagyűjtemény Fejezet-munkanem struktúra és költségvetés készítő programok ismerete
    • Költségvetéskészítő programok ismerete
    • Közbeszerzési eljárásokban való jártasság
    • ArchiCAD vagy AutoCAD felhasználói szintű ismerete
    • Angol vagy német nyelvtudás

    Amit kínálunk:

    • Változatos, kihívásokkal teli feladatkör
    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Versenyképes jövedelem,
    • Szakmai fejlődés
    • Munkavégzéshez szükséges tárgyi feltételek és eszközök

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Építőipar, Ingatlan vezető
    • Projektmenedzsment
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Magyar nyelvű, fényképes, részletes szakmai önéletrajz referenciákkal, amely tartalmazza a fizetési igényt és a legkorábbi munkakezdés időpontját.
  • Az önéletrajzokat e-mailben várjuk, levél tárgya: építésvezető, projektvezető.
  • Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    Állás, munka még: ÉPDUFERR Zrt.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Építésvezető
    • Hirdető cég: ÉPDUFERR Zrt.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest, Pest megye
    • Feladatok: Kivitelezési munkák önálló koordinálása Építési határidők betartása, betartatása Kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal Alvállalkozók kiválasztása, szerződéskötések lebonyolítása Építési napló vezetése Költségkeret betartása Pénzügyi elszámolások egyeztetése, összeállítása
    • Elvárások: Szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség Magasépítési és fitt-out munkálatokban való jártasság A kategóriás irodaházak iroda átalakítási és iroda kialakítási munkálataiban való jártasság felújítási és átalakítási munkálatokban való jártasság Azonos vagy hasonló munkakörben szerzett minimum 5 év szakmai tapasztalat MS Office programok kiváló ismerete Építőanyagok, hagyományos és modern építési technológiák ismerete Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség Kreatív és eredmény centrikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás B kategóriás jogosítvány
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017-10-10