''EMEL'' ÉPKERSZ0LG KFT

Munkatársat keresünk

Építésvezető

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kivitelezési folyamat ellenőrzése,irányítása,
  • Költségtervek,műszaki és pénzügyi ütemtervek készítése,ellenőrzése,illetve aktualizálása,
  • Szerződéses műszaki tartalom meghatározása,
  • Munkahelyi rend fenntartása,
  • Szerződéses kötelezettségek betartása, betartatása,
  • Munka-,tűz-és balesetvédelmi előírások betartatása,
  • Anyagrendelés, anyag átvétele,szállítólevelek dokumentálása,
  • Geometriai és mennyiségi felmérések készítése,
  • Készletek nyilvántartása,
  • Munkaterületek átadása-átvétele,
  • Előrehaladási jelentések készítése,
  • Építési napló készítése,
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (építész,építő,villamos,gépész),
  • Generálkivitelezésben 1-3 év tapasztalat,de pályakezdők jelentkezését is szívesen vesszük,
  • Anyagismeret a magasépítés területén,
  • Szakma iránti elhivatottság,
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség,terhelhetőség,proaktív hozzáállás, önállóság,
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Helyi viszonyok, építőipari szabályozások,engedélyeztetési eljárások ismerete,
  • Nagyfokú mobilitás,
  • B kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

6500 Baja, Grauaug Ármin utca

A " Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.