Építésvezető

munkatársat keres

FELADATOK:

  • helyszíni kivitelezés koordinálása a cég építési és felújítási munkáin
  • alvállalkozói munkák koordinálása, napi tevékenységek összehangolása
  • anyagszállítás ütemezése, átvétele, dokumentálása
  • a kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek nyomon követése
  • szoros kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • megrendelői és alvállalkozói kooperációk vezetése
  • alvállalkozói ajánlatok bekérése, összehasonlítása
  • szerződések betartása
  • projektjelentések készítése

ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (építész, építőmérnök)
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság, pontosság
  • kreativitás
  • számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel)
  • munkabírás
  • problémamegoldó készség
  • felelős műszaki vezetői jogosultság megléte előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes fizetés
  • tapasztalatszerzési és továbbfejlődési lehetőség
  • folyamatosan futó kivitelezési munkák
  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkavégzéshez szükséges eszközállomány biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye