Építésvezető

munkatársat keres

feladatok:

  • a cég építési és felújítási munkáin, a helyszíni kivitelezés koordinálása
  • alvállalkozói munkák ellenőrzése, napi tevékenységek összehangolása
  • anyagszállítás koordinálása, átvétele, dokumentálása
  • a kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • megrendelői és alvállalkozói kooperációk vezetése
  • alvállalkozói versenyeztetésekben való részvétel
  • szerződések betartása, betartatása
  • projektjelentések készítése

elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (építész-,építő-,épületgépész-,villamosmérnök)
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság, pontosság
  • kreativitás
  • számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel)
  • munkabírás
  • problémamegoldó készség
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • felelős műszaki vezetői jogosultság megléte előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • tapasztalatszerzési és továbbfejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkavégzéshez szükséges eszközállomány biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye