Docler Services Kft.
  • Szereted a pörgést, szeretsz intézkedni, kérdéseket tisztázni, változatos problémákat megoldani, különböző akadályokat átugrani, miközben egy luxusáruház, hotel vagy éppen egy irodaház újul meg a kezeid alatt? Ha igen, itt a helyed nálunk, építésvezetőként a Docler Holding-nál!Küldetésünk vonzó munkahelyet teremteni okos, elhivatott, kreatív szakemberek számára, akik a legjobbra törekednek és munkájukkal hosszú távra tervezett, magas színvonalú, környezettudatos értéket teremtenek.Az építésvezető esztétikus és igényes építőipari projekteket irányít több helyszínen, a cég képviselője alvállalkozók, partnerek és ügyfelek valamint a közvélemény felé. Ez egy Neked való szakmai kihívás cégünknél, ha fontos neked a minőségi eredmény, képes vagy megoldásokat találni a problémákra és azokat végrehajtatni; fontos számodra a folyamatos fejlődés és a változatosság és értékeled a jó csapatot és a kellemes munkakörnyezetet.
  • Építésvezető

    Feladataid:

    • A cég saját kivitelezési munkáinak koordinálása, vezetése,
    • A kivitelezési munkák irányítása, ellenőrzése,
    • Építőipari projektek műszaki lebonyolítása,
    • A projektek naprakész műszaki dokumentálása, nyomon követése,
    • Építész, gépész, villamos és egyéb szakipari munkák koordinálása,
    • Szerződésszerű és megfelelően magas szintű műszaki tartalom
    • biztosítása,
    • Kivitelezés minőségi ellenőrzése,
    • Ütemtervek készítése és azok betartatása,
    • Szükség esetén együttműködés a hatóságokkal,
    • Építési naplók vezetése és ellenőrzése,
    • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú szakirányú (építész-, építőmérnök) műszaki végzettség,
    • Érvényes regisztrált felelős műszaki vezető jogosultság,
    • Legalább 3-5 év szakmai, releváns építőipari tapasztalat,
    • Döntéshelyzetben gyors, higgadt és eredmény-orientáltság,
    • Határozott fellépés, igényes attitűd és nagyfokú teherbírás,
    • Kiemelkedően hatékony kommunikáció,
    • Szakmai angol nyelvtudás, szóban és írásban.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Megújuló energiák felhasználásában szerzett jártasság.

    Amit kínálunk:

    • Magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat,
    • Kreatív és innovatív környezetben, remek munkatársakkal történő
    • munkavégzést,
    • Nagyfokú önállóságot, gyors szakmai fejlődést,
    • Pozíciónak megfelelő anyagi juttatást.

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Építőipar, Ingatlan vezető
    • Projektmenedzsment
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1101 Budapest, Expo tér 5.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria, nyelvtanulás támogatása

    Fényképes szakmai önéletrajz

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.