BUILD IT Mérnökiroda Kft.

SMART DESIGN

A BUILD IT-et 2015-ben alapítottuk, a kezdetektől fogva az a célunk, hogy munkáink során komplett szolgáltatást tudjunk nyújtani a kezdeti ötleteléstől kezdve a kulcsrakész állapotig.
Tudjuk, hogy egy épület kivitelezése sokszor bonyolult és sok szempontból bürokratikus folyamat, de mi ezekben otthonosan mozgunk, generál kivitelezői csapatunk készen áll mind a kivitelezői, mind pedig a tervezői feladatokra.
Csak a legprofibb partnerekkel dolgozunk együtt, mert számunkra fontos a BUILD IT minőség 100%-os megtartása.

BUILD SOLUTION

Eddigi munkáink alapvetően a műemléki szektorhoz köthetőek, így az ott felhalmozott tudás és tapasztalat kimondatta azt a célt velünk, hogy Magyarország műemlék kivitelezői szektorának megkerülhetetlen vállalkozása legyünk.
Műemlékek mellett természetesen vannak más jellegű kivitelezési projektjeink is, így aki mer álmodni valami újat, azzal szívesen álmodunk együtt és valósítjuk meg elképzelését.
Folyamatosan nyomon követjük a legfrissebb építőipari fejlesztéseket, hogy projektjeink során a legkorszerűbb megoldásokat vonultassuk fel.
Kimondjuk, hogy egy építkezési projektben a költség mindig fontos tényező, így mindig törekszünk a lehető legjobb ár-érték arányú megoldásokat megtalálni.

Bővülő csapatunkba

Építésvezető

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • Építéshelyszín operatív vezetése, kivitelezési munkák koordinálása
    • Alvállalkozói tevékenység irányítása, összehangolása, ellenőrzése
    • Anyagszállítás koordinálása, mennyiségi és minőségi átvétele, dokumentálása
    • Kivitelezési ütemterv nyomon követése, ellenőrzése
    • Megrendelői- és alvállalkozói kooperációkban történő közreműködés
    • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása
    • Szerződések betartása, betartatása
    • Folyamatos kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal, kollégákkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Pozitívan értékeljük ha van, de nem kizró ok ha nincs: szakirányú felsőfokú végzettség (építész-, építőmérnök)
    • Önálló munkavégzés
    • Rugalmasság, pontosság
    • Kreativitás
    • Számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel)
    • Munkabírás
    • Problémamegoldó készség
    • Jó szervezőkészség
    • Határozott fellépés, magabiztosság
    • Magas fokú terhelhetőség
    • Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • 3-5 éves építésvezetői tapasztalat
    • Felelős műszaki vezetői jogosultság megléte
    • Műemléki felelős műszaki vezetői jogosultság megléte
    • hotel, csarnok, műemléki épületek építésénél szerzett építésvezetői tapasztalat
    • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés
    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Karrier lehetőség
    • Dinamikusan növekvő vállalkozás
    • Fiatal, dinamikus csapat
    • Különleges, kihívást jelentő munkák kivitelezése

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar - Anyanyelvi szint

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Békés megye, Csongrád megye

A "jelentkezem" gombra kattintva, kérjük, hogy küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, melyben feltünteti, személyes adatait, végzettségét, álláshírdetés szempontjából releváns munkainformációkat, az eddigi építési projektekről.