WAYET SERVICE KFT

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Építésvezető Budapesti Munkára

Vállalkozásunk befejező szakiparral és üzemeltetéssel foglalkozik, nagyrészt épületen belüli munkákat végzünk.
Csak hosszú távban gondolkodunk nem egy Projektes építésvezetőket keresünk!
Saját állománnyal és gépesített parkkal rendelkezik válalkozásunk.
A megrendelői és a pénzügyi hátérünk stabil. Csak Budapesten és a környező településeken vállalunk munkát maximum 20 km távolságik.

Főbb feladatok, munkák:

  • A kivitelezési tevékenység helyszíni irányítása és szervezése, a bevont alvállalkozók irányítása.
  • Technológiai utasítások, minőségi előírások betartása és betartatása
  • A kiszállított anyagok minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a kivitelezésben résztvevő társvállalkozókkal, megrendelő helyszíni képviselőjével
  • Építési napló naprakész vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-3 év építésvezetői/művezetői gyakorlat magas építés területén
  • B kategóriás jogosítvány (előny)
  • Önállóság, együttműködés, szervezőkészség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- mobiltelefon
- Stabil vállalati háttér korrekt munkafeltételekkel
- Hosszú távú munkalehetőség változatos projektekkel
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
- Bejelentett 8 órás munkavégzés
- utazási hozzájárulás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

500.000 Ft

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1115 Budapest

Fényképes önéletrajz