BRIA-INTER Kft.

Munkatársat keresünk

Építésvezető

pozícióba.

Cégünk az építőiparban 25 éves tapasztalattal rendelkezik. Saját beruházások, tulajdonosi megrendelések, közületi intézmények pályázatainak elnyerése tarkítják munkáink repertoárját.
A kivitelezéseinkhez, több éves kapcsolati múlttal rendelkező beszállítóink állnak rendelkezésünkre.
Gépjármű parkunk, saját kis- és nagy szerszámgépeink könnyítik meg munkánkat.
Törekszünk a tökéletesre, hogy mások is csodálhassák "alkotásainkat".

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkavállalók, alvállalkozók munkájának irányítása, velük való kapcsolattartás, napi tevékenységek összehangolása
  • Építési anyagok kiszámítása, megrendelése
  • Építési anyagok átvétele, szállítások koordinálása
  • Munkavállalók, alvállalkozók teljesítéseinek ellenőrzése
  • Kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • Kivitelezési határidők betartása, problémák azonnali jelentése
  • Megrendelővel, műszaki ellenőrrel, hatóságokkal, stb. való kapcsolattartás
  • Alvállalkozói teljesítésigazolások ellenőrzése
  • Felmérések készítése
  • Építési napló vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú építőipari szakképzattség (magasépítő technikus)
  • Generálkivitelezésben szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Kommunikációs készség (szóban, írásban)
  • Megoldás orientáltság
  • Kiváló szervezőkészség, megbízhatóság, felelősségtudatosság
  • Jó stressztűrő képesség
  • Kiváló rajzolvasási készség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • 100 %-os megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • A vártnál több éves szakmai tapasztalat
  • Magasabb szakmai képesítés
  • Jól terhelhető, fiatal munkaerő előnyben

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • Munkavégzés idejére gépkocsi biztosítása
  • Céges mobiltelefon, hívószám
  • Változatos projektek, szakmai kihívások

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Önéletrajz
  • Képesítést igazoló dokumentum