BRAVO KFT

Építésvezető

Építésvezetőt keresünk elsősorban Buda és környéke agglomerációjából.

Munkakörrel kapcsolatos elvárások, feladatok:

  • Önálló munkavégzés, alvállalkozók irányítása, munka határidőre történő elvégzése.
  • Tervismeret felmérések, anyagkigyűjtések összeállítása feladása.
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, Beruházóval, ellenőrző szervekkel.
  • Munkavédelmi előírások, munkahelyi, tűzvédelmi rend betartása, betartatása.
  • Végzi a dolgozók munkaidő, szabadság nyilvántartását, vezeti az elektronikus, vagy írott építési naplót, nyilvántartásokat.
  • Végzi az apró anyagok beszerzését, bontott anyagok, sitt elszállíttatását dokumentálását.
  • A munkakörhöz "B" kategóriás jogosítvány szükséges.

Előnyök:

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság, gépész, elektromos szakterület döntés szintű ismerete, terhelhetőség.

Amit ajánlunk:

  • Munkakörhöz kapcsolódó juttatások, személyes megbeszélés tárgyát képezik.

Munkavégzés:

  • Országosan, változó munkaterületen 4-6 hét időtartamú felújítások.
  • Cégközpont: Budaörs

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Műszaki ellenőr
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Fényképes önéletrajzokat , fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.