Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Beck & Partners

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Kiemelt forgalmú építőipari cég
számára keresünk felvételre új kollégát
magasépítési projektek kivitelezéséhez

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Magasépítési generál kivitelezési feladatok munkahelyi vezetése
  • Építtetői oldallal történő kapcsolattartás
  • Költségszámítások és árkalkulációk készítése kiviteli tervek alapján
  • Alvállalkozói pályáztatások lebonyolítása
  • Szerződéskötés előkészítése
  • Pótmunka elszámolások végrehajtása
  • Utókalkulációk készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú építész vagy építőmérnöki végzettség
  • FMV A és MüE I. jogosultság magasépítési területen
  • Magasépítési nagyprojektek kivitelezésében gyakorlat
  • Min. 3 év generál építésvezetői gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség
  • Angol vagy német középfokú nyelvtudás

Egyéb információ az állásról:

  • Kezdés várható időpontja:Azonnal
  • Munkavégzés helye: Kelet-Magyarország (telephely: Hatvan)
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, részletes, magyar nyelvű önéletrajzát küldje el részünkre!

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Kivitelező, General kivitelező

Munkavégzés helye:

Hatvan

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: BECK AND PARTNERS Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Építésvezető
  • Rövid pozíció név: Építésvezető
  • Hirdető cég: BECK AND PARTNERS Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye
  • Város: Hatvan
  • Feladatok: Magasépítési generál kivitelezési feladatok munkahelyi vezetése Építtetői oldallal történő kapcsolattartás Költségszámítások és árkalkulációk készítése kiviteli tervek alapján Alvállalkozói pályáztatások lebonyolítása Szerződéskötés előkészítése Pótmunka elszámolások végrehajtása Utókalkulációk készítése
  • Elvárások: Felsőfokú építész vagy építőmérnöki végzettség FMV A és MüE I. jogosultság magasépítési területen Magasépítési nagyprojektek kivitelezésében gyakorlat Min. 3 év generál építésvezetői gyakorlat Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek Megbízható, precíz munkavégzés Kiváló problémamegoldó és elemző képesség Angol vagy német középfokú nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11