Építésvezető

BECK AND PARTNERS Kft.

Budapest, Pest megye

Ismered az építési projekt folyamatokat? Tisztában vagy a technikai oldallal is? Olyan személy vagy, aki szakmájában legtöbbször előrelátóan tervez és gondolkodik?
Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ezt a pozíciót NEKED találták ki!
Partnerünk 1993 óta van jelen a piacon. Építőipari fővállalkozóként céljuk az építési projektek megvalósítása. A magyar tulajdonú cég az elmúlt években számos lakóépület kivitelezését végezte. Precizitásban, pontosságban és minőségben kiemelkedőek.
Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek új kollégát:

Főbb feladatok, munkák:

  • Te dolgozod fel a megvalósításra kerülő projektek műszaki tartalmát, kiértékeled a projekteket, valamint versenyezteted az egyes projektelemeket.
  • Szakmailag irányítod és koordinálod az építési munkákat.
  • Folyamatos dokumentációt készítesz a projektekről, valamint te készíted el az átadási dokumentumokat is.
  • Te készíted el a megrendelői és alvállalkozói elszámolásokat, kimutatásokat.
  • Tartod a kapcsolatot a megrendelővel, tervezővel, beszállítókkal, műszaki ellenőrrel.
  • Előkészíted az alvállalkozói, beszállítói szerződéseket és megrendeléseket, valamint azok teljesítésében ellenőrzésében és minősítésében is közreműködsz.
  • Részt veszel a koordinációs értekezletek lebonyolításában.
  • Megjelensz a megrendelői egyeztetéseken, tárgyalásokon.
  • Részt veszel a munkák átadás-átvételében a határidők pontos betartásával.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legyen legalább 3 év releváns tapasztalatod, mint építésvezető.
  • Rendelkezz felsőfokú, szakirányú végzettséggel. (mint építőmérnök vagy építészmérnök)
  • Rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal.
  • Egy önálló, eredmény orientált, határozott fellépésű személy legyél, akinek remek kommunikációs képességei vannak és nagy teherbírással rendelkezik.

Amit kínálunk:

  • Céges autó, akár magánhasználatra is
  • Céges laptop mobiltelefon (kérésre)
  • Home office lehetőség
  • Utazási támogatás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • AutoCAD program ismerete
  • FMV (MVI típusú) jogosultság

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Főként Budapest és környéke (projektektől függően)
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával: