BECK AND PARTNERS Kft.
Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat alkalmazotti jogviszonyba az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Építésvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Magasépítési projektek (felújítások, generálkivitelezések) lebonyolítása
  • A projektvezető munkájának segítése a munkaterületen
  • A projekt csapat koordinálása;
  • Kapcsolattartás a műszaki ellenőrrel, alvállalkozókkal
  • Naprakész adminisztráció vezetése
  • Alvállalkozók munkájának irányítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. középfokú építőipari végzettség
  • Min. 3 év tapasztalat magasépítésben, generálkivitelezésben építésvezetőként
  • E-napló vezetésében tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Piacképes bércsomag (alapbér + kiemelkedő negyedéves bónusz + utazástámogatás)
  • Mobiltelefon, laptop
  • Stabil vállalati háttér - 60 fős alkalmazotti létszám
  • Szakmai fejlődési lehetőség, számos új projekt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • TERC költségvetési program ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Budapest, Pest megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest és Pest megyei projekthelyszínek